Gaceramic – El Yapımı Seramik Ürünler

kadıköy seramik kurs

Seramik Workshop

Workshop tek günlük bir etkinlik olup bu etkinlik süresinde hem yaratıcılığınızı geliştirip hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

3 saat sürecek olan bu etkinlikte tüm malzemeler atölye tarafında karşılanmakta ve en kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır.
Sizler çalışmanızı bitirdikten sonra ürünler 1 hafta sonra eğitmenimiz tarafından sırlanarak fırınlanacak daha sonra sizlere teslim edilecektir.

 Fırınlama ve sır için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm aşamalar workshop ücretimize dahildir.

workshop

Workshop tüm malzemeler dahil 3 saat süren bir etkinliktir. Bütün günün stresini atabileceğiniz, kendi istediğiniz tasarımı oluşturabileceğiniz ve kendi ürününüzü yapabileceğiniz keyifli bir etkinliktir.

Eğitmenimiz ile tanışın

 

 

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik-cam bölümünden mezun olduktan sonra kendi atölyesini açan Gülsüm Aydın, seramik sanatına meraklı her seviyeden öğrenciye uygun dersler sunuyor.

Eğitmen olarak amacı, seramik sanatı hakkında ayrıntılı bilgi edinmelerine yardımcı olmak ve el becerilerini geliştirmelerine destek olmak. Tüm öğrencilere, kendine özgün seramik eserlerini yaratmaları için fırsat veriyor

Seramik kursu hakkında bilgi talep et


EĞİTİM SATINAL